Projekto „creativity lab“ pristatymas gimnazistams

Gimnazijoje lankėsi VDU Verslo praktikų centro atstovai, kurie 10-12 klasių mokinius supažindino su verslumą skatinančia iniciatyva – „Creativity LAB“.

Susitikimo metu mokiniams buvo pristatyta planuojama projekto veikla. Mokiniai kviečiami prisidėti prie Tauragės įvaizdžio gerinimo ir verslumo plėtojimo, bendradarbiaujant su patyrusiais savo sričių ekspertais, mokslo ir verslo įmonių atstovais bei asmeniniais mentoriais. Pagrindinis iniciatyvos tikslas - ugdyti jaunimo realius praktinius įgūdžius bei paskatinti juos kurti savo aplinkoje. Projekto metu bus ugdomos šešios pagrindinės verslumo kompetencijos: kūrybiškumas, komandinis darbas, ryšių mezgimas, savęs vertinimas, veiklumas ir problemų sprendimas.

Tris mėnesius truksiančio kurso metu mokiniai  vykdys aktyvias komandines užduotis, dalyvaus intensyvių mokymų pagrindu organizuojamose ir verslumo kompetencijų tobulinimą skatinančiuose renginiuose, įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse bei semsis patirties  iš patyrusių ekspertų – verslininkų, reklamos agentūrų, technologijų, kultūros centrų, telekomunikacijų ir kitų sričių įmonių atstovų.