„Dainuoju ir tiesiu vėliavą Lietuvai“

Konferencija „TAU, JAUNIME"

Integruota istorijos ir literatūros pamoka

Dabar svetainėje 43 svečiai ir narių nėra

2024-04-27 15:06

Projektinė veikla geografijos pamokose

• Paskelbta: 2024 m. balandžio 26 d., Penktadienis 14:36
  • Peržiūros: 5
Atlikdami projektinius darbus, mokomės, planuoti savo ir grupės veiklą, pasiskirstyti pareigomis, pasirinkti tinkamas darbo priemones, pratinamės bendradarbiauti, padėti vieni kitiems, pritaikyti turimas žinias ir įgūdžius praktiškai. Visa tai daro mus savarankiškesniais, kūrybiškesniais. Mokomės derinti savo ir kitų veiksmus siekiant bendro tikslo. Mums labai patinka projektiniai darbai. Jie padeda gerai ir greitai viską įsiminti. Tai padaro ir pamoką kitokią.
8 klasės mokiniai

3G mokinių komanda konferencijoje „Žalingų įpročių prevencijos patirtis mokykloje"

• Paskelbta: 2024 m. balandžio 25 d., Ketvirtadienis 12:31
  • Peržiūros: 5
Balandžio 25 d. 3G klasės mokiniai dalyvavo Tauragės „Versmės“ gimnazijoje vykusioje konferencijoje „Žalingų įpročių prevencija mūsų mokykloje”. Mokiniai šia tema pristatė savo paruoštą filmuką, išklausė ir kitų mokyklų pristatymus. Buvo skaitomi pranešimai bei vyko diskusija, kurios metu dalyviai pasidalino savo patirtimi ir išgyvenimais, kuriuos jiems dėl turimų žalingų įpročių teko patirti ir kaip galima jų atsikratyti. Praleidome labai įdomią ir informatyvią dieną.
3G klasės mokiniai

Nacionalinis IT iššūkis

• Paskelbta: 2024 m. balandžio 24 d., Trečiadienis 18:00
  • Peržiūros: 7

Nacionalinis IT iššūkis – pirmasis projektas, skirtas visos Lietuvos mokiniams gerinti žinias IT srityje ir skatinti susidomėjimą technologijomis. „Telia Global Services Lithuania“ iniciatyva organizuojamas projektas jau antrus metus iš eilės kvietė 7–9 klasių moksleivius dalyvauti nuotolinėse pamokose, sužinoti daugiau apie karjerą technologijų srityje ir mokytis realaus programavimo pagrindų.

Džiaugiamės, kad septintokai ir būrelio „STEAM pagrindai“ nariai priėmė „Nacionalinį IT iššūkį“. Pamokų metu ir namuose dalyvavo virtualiose pamokose, atliko įvairius testus, diskutavo, ar IT keičia žmonių gyvenimą. Balandžio 24 dieną taip pat vyko testas, kurio metu bus atrinkti 20 geriausių IT išmanančių moksleivių į kitą etapą. Testą išbandė ir 2G klasės vaikinai. Smagu tai, kad mūsų mokyklos dalyvavimas „Nacionaliniame IT iššūkyje“ kėlė regiono reitingus.

Nuoširdžiai dėkoju mokiniams už norą tobulėti ir siekti savo tikslų!

IT iikis

IT mokytoja Lina

Ketvirtokai Tauragės STEAM centre

• Paskelbta: 2024 m. balandžio 24 d., Trečiadienis 12:14
  • Peržiūros: 5
Žygaičių gimnazijos ketvirtokai lankėsi Tauragės STEAM centre. Dalinamės akimirkomis iš užsiėmimų: Nematomas pasaulis ir Elektrinių grandinių sudarymo elementai. Už mokyklos ribų patirti ir(ar) atrasti – tikrai įdomiau…
Mokytoja Lina L.

Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė

• Paskelbta: 2024 m. balandžio 23 d., Antradienis 11:26
  • Peržiūros: 8

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu priešmokyklinukai lankėsi Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Žygaičių miestelio filiale. Bibliotekoje vaikams įteikti skaitytojų pažymėjimai.